hakkımızda

Mavi Tur Türkiye siz değerli misafirlerimiz için mavi yolculuğu bir yaşam şekline getirmenizi hedef edinmiş konusunda uzman kişilerce kurulmuş bir yat kiralama şirketidir.

Firmamız Fethiye Ticaret Odası, Fethiye Deniz Ticaret Odası üyesidir. Firmamız Breeze Yachts Markası altında Türk misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmak için oluşturulmuştur.

Kendisine ait guletlerin yanında anlaşmalı olduğu guletler ve yatlarla da siz değerli konuklarımıza geniş bir ürün yelpazesi sunan Mavi Tur Türkiye bu sayede her bütçeye ve talebe cevap verebilme gücünü kendinde bulmaktadır.

hakkımızda - 2
hakkımızda - 1

Tekne kiralarken acente hizmetlerinden faydalanmak sanıldığının aksine size ekstra bir maliyet getirmeyeceği gibi doğru seçim, doğru rota, doğru alışveriş ve doğru personel gibi birçok noktada önceden edinilmiş tecrübeleri sizlere sunarak genel anlamda ekonomi yapmanızı dahi sağlayacaktır.

Bu bağlamda yıl boyu açık ofisimiz ve alanında uzman personellerimiz siz değerli misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için 7/24 saat her konuda yardımlarınıza hazırdır.